auto/moto a jiné sekce

auto moto
a jiné sekce

auto moto

POSTARAT SE O SVÉHO „MILÁČKA“ a ušetřit na servisu?

Potřebuješ vyměnit olej, přezout pneumatiky nebo třeba připravit auto k technické prohlídce? Opičákova samoobslužná autodílna je ti k dispozici. Nabízíme veškeré potřebné vybavení a nářadí, teď už stačí jen tvůj čas a chuť pustit se do toho.

Najdeš u nás hever (nůžkový nízkozdvižný zvedák GOLEMTECH s nosností 2700 kg), zouvačku, vyvažovačkumycí stůl. Hned vedle heveru je praktická nástěnka s uspořádanými nástroji a PC s připojením na net pro snadnější hledání návodů. Ostatní větší nástroje, které nenajdeš na nástěnce, můžeš omrknout v naší Galerii.

práce s kovem

TROCHA ZÁMEČNICKÉ PRÁCE?

Hledáš místo na práci s kovem? Svařování, řezání a vše potřebné k tvorbě kovových celků (např. plotů, zábradlí, stojanů) je u nás vítáno. Prostor i vybavení je ti k dispozici každý den, stačí si jen zamluvit termín návštěvy.

ŽELEZO, OCEL, KOVAŘINA?

Vyzkoušet si kovařinu ještě nebylo snazší! V Opičákově dílně si z kovu vytvoříš cokoli – vlastní nůž, podkovu nebo třeba růži. Potřebuješ poradit nebo pomoci? Radou zdarma a pomocí za pár drobných ti bude k ruce umělecký kovář Petr, takže se není čeho bát. Ideální pro ty, co se nebojí ušpinit se a ukázat, co v nich je.

dřevotvorba

NĚCO ZE DŘEVA?

Zažít truhlařinu na vlastní kůži? U nás můžeš dřevo obrábět, řezat, hoblovat i frézovat dle libosti. Ať už si chceš vyrobit vlastní ptačí budku, noční stolek nebo třeba skříňku, u nás se meze tvůrčí energii nekladou. Navíc máme vše potřebné pro běžnou práci se dřevem.