o nás

“Já bych si opravil … vyměnil … vyrobil,
jen kdybych měl kde.”

Je ti to povědomé? I my jsme kdysi měli podobná přání. Hledali jsme místo, kde bychom mohli realizovat drobné i větší nejen autoopravy a úpravy. Nic takového ale nikde nebylo. A proto vznikla Opičákova dílna – sdílená samoobslužná autodílna.

Opičákova dílna je unikátní projekt, díky kterému si můžeš pronajmout parádně vybavenou dílnu s potřebným prostorem pro práci. Ať už potřebuješ něco opravit, vyměnit nebo vyrobit, teď už si nemusíš lámat hlavu s místem ani s nářadím. Vybavenou dílnu pronajímáme od hodiny se vším, co budeš potřebovat. Potřebuješ si opravit auto nebo motorku? U nás můžeš. Teď už si jen udělej čas a zarezervuj si termín. 🙂

oPIČÁKOVO DESATERO

  1. Ke všemu se chovej jako by to bylo tvoje. Pokud něco rozbiješ, přiznáš to.
  2. Pokud něco nefunguje, nahlásíš to.
  3. Co zašpiníš, to umyješ.
  4. Nepoškodíš sebe ani nikoho jiného.
  5. Nepokradeš.
  6. Do dílny nevstoupíš, pokud ti nebylo 18 let a více.
  7. Spotřební materiál typu spreje, ubrousky, vazelínu apod. není zadarmo. Nikdo tě kontrolovat nebude, ale budeme rádi, když to zohledníš při platbě.
  8. Vrtáky ti nabídneme ostré. Pokud je ztupíš, zaplatíš nové, protože sám budeš chtít příště opět ostré a jinak to nefunguje.
  9. Své auto opravuješ pouze a jenom v dílně, ne na parkovišti před dílnou.
  10. V areálu, kde se dílna nachází, nejsme sami. Neprojížděj se tu autem, nechoď do cizích prostor a dodržuj noční klid.

Zázemí dílny

V NAŠÍ DÍLNĚ JE TI VŠE K DISPOZICI

Kromě vybavení a nářadí, které ti s radostí představíme v sekci Galerie nářadí je ti plně k dispozici šatna s uzamykatelnými skříňkami, WC a teplá voda a v případě zájmu ti rádi uvaříme i kávu nebo čaj.
Pokud by tvá pomocná ruka přijela autem, může zaparkovat na parkovišti přímo před dílnou.

Máš otázky ohledně rezervace nebo něčeho dalšího?

Odpovědi na nejčastější dotazy najdeš zde. Případně nás kontaktuj na info@opicakovadilna.cz nebo na tel. číslo +420 774 980 007.